Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Arrestohet një strugan i cili kërkohej për vuajtje të dënimit me burg

Strugë, 29 nëntor – Nëpunësit policor nga stacioni policor Strugë në bazë të urdhërarrestit nga Gjykata Themelore – Strugë dje e arrestuan 30-të vjeçarin U.B. nga fshati Tatesh i Epërm i cili është kërkuar për mbajtje të dënimit me burg prej dy viteve.

Siç kumtoi MPB, U.B. është dërguar në shtëpinë ndëshkuese korrektuese në Idrizovë për vuajtje të dënimit me burg.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...