Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Arta Elezaj tregon aftësitë në vallëzim në një video të ndarë në TikTok

Ajo është shumë e admiruar nga publiku dhe përgjatë një kohe të shkurtër ka arritur të bëhet një nga personazhet më të pëlqyera shqiptare.

Fjala është për modelen dhe aktoren, Arta Elezaj, e cila është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, përfshirë këtu Instagram e TikTok.

Në këtë të fundit, bukuroshja nga Klina ka postuar një video atraktive duke kërcyer dhe duke vënë në pah aftësitë e saj në vallëzim.

@artaelezajofficial

Had to try this one 😆#fyp #funny

♬ original sound – Cleopatra 🧿

Artistja vjen në formë të shkëlqyer duke qenë se në fokus ka mjaft shumë edhe linjat trupore.

E njëjta jo rastësisht gëzon një fizik të tillë, meqenëse ushtron vazhdimisht në palestër.

Arta ndërkaq ka kohë që nuk ka qenë e angazhuar në ndonjë projekt të ri televiziv.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...