Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Arta Nitaj publikon video duke vallëzuar gjysmë e zhveshur

Arta Nitaj ka publikuar një Instastory në llogarinë e Instagramit.

Aktorja e njohur shqiptare Arta Nitaj është mjaft aktive në llogarinë zyrtare të Instagramit ku mledh më shumë se 280 mijë ndjekës, shkruan lajmi.net.

Arta jo rrallë herë ndan imazhe të ndryshme në profil nga jeta e përditshme apo ushtrimet nga palestra, që ndihmojnë të mbaj linjat trupore në formë.

Së fundmi ajo ka publikuar një video ku shihet e veshur në rroba të gjumit, duke marrë poza mjaft tërheqëse.

Në Instastory-n e publikuar në Instagram, Arta shihet duke vallëzuar, ndërsa vë në pah pjesën e barkut./Lajmi.net/

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...