Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Atmosferë festive në shtëpinë e Gentës dhe Huseyin, çifti fillojnë përgatitjet për fundvit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, po e shijon në maksimum lidhjen e saj me biznesmenin turk, Huseyin Usta.

Dyshja janë shumë aktivë dhe të ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndajnë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e tyre e përditshme.

Së fundmi, çifti duket se po përjetojnë frymën e festave të fundvitit, pasi në shtëpinë e tyre kanë filluar përgatitjet për festat e dhjetorit.

Ka qenë Genta ajo e cila ka ndarë me ndjekësit e saj në InstaStory një imazh, ku ka treguar atmosferën festive në shtëpinë e saj dhe të dashurit të saj.

Çifti aktualisht janë duke jetuar në shtëpinë e të dashurit të Gentës në Zvicër, pasi ai operon me biznesin e tij atje.

Nga pamjet, duket se gjithçka është rregulluar me shije në ambientet e çiftit, të cilët kanë paralajmëruar dasmë vitin tjetër.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...