Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Aurela Hoxha shpenzon mbi dy mijë euro për një bluzë

Ajo është ndër modelet shqiptare që njihet për jetën luksoze që bën në përgjithësi.

Bëhet fjalë për Aurela Hoxhën, e cila shpeshherë bëhet krye temë e faqeve rozë për shkak të përditshmërisë së saj.

Po ashtu, Hoxha ka qenë në një emision ku ka shpalosur të pathëna nga jeta dhe karriera e saj profesionale.

Në po të njëjtën paraqitje, duket se modelja ka shpenzuar mjaft para që të duket sa më atraktive.

Shqipe.closet në një postim në rrjetin social Instagram ka treguar se vetëm bluza unike e saj ka kushtuar 2.285 euro.

Vëmendje të madhe ka marrë veshja e saj, që i theksonte linjat e formësuara trupore, për të cilat pëlqehet mjaft shumë.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...