Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

Basha: Rama të largohet, ka humbur kontrollin mbi pandeminë

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka kërkuar sërish këtë mëngjes largimin e Kryeministrit Edi Rama.

Në një postim në mediat sociale, Basha shkruan se Rama e ka humbur kontrollin e pandemisë dhe ndaj nuk duhet të qëndrojë më në qeveri.

Rama e ka humbur kontrollin mbi pandeminë. Ai duhet të largohet!”, shkruan Basha në një postim në mediat sociale.

Më herët Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga COVID4 dhe shprehet se realiteti është shumë ndryshe nga sa thotë opozita.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...