Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Beatrix Ramosaj vjen me poza atraktive, thekson linjat trupore

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, është mjaft e pëlqyer nga fansat.

Ajo përkundër se nuk është aktive në prurje muzikore, vazhdon të sjell imazhe nga përditshmëria.

Bukuroshja brune së fundmi ka mahnitur me pozat, të cilat i ka publikuar në rrjetin social Instagram.

Duke veshur rroba të ngushta, Ramosaj në rend të parë ka vënë linjat e formësuara trupore.

Flokët dhe makijazhin kësaj radhe i ka bërë më natyrale, duke e perfeksionuar edhe më shumë dukjen.

Një postim i tillë padyshim që ka marrë pëlqime dhe komente nga mijëra ndjekësit e saj.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...