Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Bebe Rexha merr vëmendje me flokët kuq e zi

Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe ndan me fansat imazhe e video të ndryshme.

Ajo kohëve të fundit ka qenë duke eksperimentuar me flokët e saj, teksa prezantoi stile e ngjyra të ndryshme.

Megjithatë, krijuesja e hitit “Baby I’m Jealous” këtë herë solli një tjetër transformim në pamje.

View this post on Instagram

Good morning ❤️🖤💜

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

31 vjeçarja mori vëmendje të madhe me flokët kuq e zi, të cilët e shfaqin në formë të mrekullueshme.

“Mirëmëngjes”, ka qenë përshkrimi krahas imazhit, të cilin e solli disa orë më parë sipas kohës lokale.

Komplimentet rreth këtij ‘look-u’ atraktiv nuk munguan as nga 10.5 milionë ndjekësit që numëron në Instagram.

Dukjen e kompletoi me një grim ngjyrë violet teksa po ashtu kishte të veshur një triko të po së njëjtës ngjyrë.

View this post on Instagram

❤️ 💜

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Ndryshe, “Baby, I’m Jealous” në bashkëpunim me Doja Cat për një muaj ka kaluar shifrën e 31 milionë klikimeve në YouTube.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...