Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Bebe Rexha plot shik gjatë prezencës “People’s Choice Awards”

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, ka qenë ndër pjesëmarrëset në ndarjen e çmimeve të “People’s Choice Awards”.

Pasi një një shumicë e eventeve u anuluan, kjo e fundit vendosi të mbahet për herë të 46-të në Santa Monica, shkruan Daily Mail.

Në mesin e shumë artistëve, vëmendje të madhe mori paraqitja e bukuroshes, e cila shkëlqente me veshjen.

Bebe kishte zgjedhur të theksojë linjat trupore më një fustan të zi, dhe një palë këpucë unike.

Sa i përket aksesorëve, këngëtarja ka zgjedhur vetëm një qafore me plot shkëlqim.

Theksojmë se ajo prezantoi edhe njërin prej çmimeve, që shkoi për emisionin e Ellen DeGeneres.

Theksojmë se ajo prezantoi edhe njërin prej çmimeve, që shkoi për emisionin e Ellen DeGeneres.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...