Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Bebe Rexha tregon se ka nisur përgatitjet për rolin e saj në “Queenpins” gjatë “People’s Choice Awards”

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, ka qenë e pranishme në mbrëmjen e së shtunës në evenimentin madhështor të ndarjes së çmimeve, “People’s Choice Awards”.

Ajo mori vëmendje me dukjen ekstravagante, teksa prezantoi njërin prej çmimeve që i takonte emisionit Ellen DeGeneres.

Së bashku me angazhimin në film, ylli theksoi se ka qenë e vështirë për të punuar në muzikë, duke përmendur bashkëpunimin e saj të fundit “Baby, I’m Jealous” me Doja Cat.

Për duetin e ri, Bebe i tha Giuliana, “Ka qenë mjaft emocionuese të punoj me të”.

Para se të mbyllte intervistën, Rexha iu përgjigj një pyetjeje të fansave, në të cilën ata donin të dinin shfaqjen e fundit që shikoi.

“The Queen’s Gambit”, deklaroi ajo. “Jam e fiksuar, fuqizimi i gruas është kaq i fortë. Unë nuk kam të bëj asgjë me atë shfaqje, por thjesht e shikoj”.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...