Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Bebe Rexha vazhdon të kritikohet nga fansat për shtimin në peshë: Unë ha dhe e dua ushqimin

Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Bebe Rexha, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo numëron miliona ndjekës vetëm në Instagram, teksa së fundmi u ka dhënë hapësirë të pyesin më shumë rreth jetës dhe karrierës profesionale përmes opsionit pyetje-përgjigje.

Artistja edhe këtë herë rrëmbeu më shumë kritika rreth fizikut të saj, duke u komentuar për shtimin në peshë.

“Ju jeni shëndoshur, pse ke shtuar edhe ca kilogramë të tjerë”, ka qenë pyetja e një ndjekësi.

“E para. Kjo nuk është puna juaj. E dyta, është qesharake që ju jeni djalë dhe po e thoni këtë”, ka qenë përgjigja e artistes nga Dibra.

Derisa në një postim tjetër, Bebe thotë se është shumë e vrazhdë të komentosh për peshën apo fizikun e dikujt tjetër.

“Mendoj se është super e vrazhdë të bësh komente për peshën e dikujt

1. Unë ha. Unë e dua ushqimin

2. Marr ilaçe për. Shëndeti im që në fakt më bën të shtoj peshë

3. Unë gjithmonë kam luftuar me peshën time dhe dashurinë për veten time”.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...