Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Bella Hadid shfaqet plot shik, ndërsa shihet rrugës për t’iu nënshtruar testit për COVID-19

Modelja e njohur, Bella Hadid sapo është rikthyer nga pushimet e saj në New York, aty ku edhe festoi ditëlindjen.

24-vjeçarja ditë më parë është parë duke u shëtitur, ndërsa gjatë ditës së sotme (e diel) Bella ka dalë për të bërë testin për COVID-19, shkruan Daily Mail.

Derisa pandemia ende po përhapet, bukuroshja mbante një maskë mbrojtëse, ndërsa shihej nën shoqërinë e një vajze.

Bluzën e ngushtë më ngjyra të ndryshme ajo e ka përshtatur me një palë pantallona më të gjera, e perfeksionuan edhe më shumë dukjen e saj.

Pasi qëndroi në një vend më tropikal, modeles i është dashur që t’i nën shtrohet testit, për të shpëtuar nga vetizolimi.

Sidoqoftë kësaj, gjatë periudhës sa ishte duke festuar, në rrjete sociale shpërthenin imazhe provokuese nga ana e saj.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...