Agjencia Zhurnal.KS
Sport

Ben Yedder pozitiv për COVID-19, Barça alarmohet për Griezmannin dhe Lengletin

Wissam Ben Yedder, sulmuesi i Francës, ka rezultuar pozitiv pas testeve të bëra për COVID-19.

Kjo ka alarmuar edhe Barcelonën, që i ka dy lojtarë te Franca e Didier Deschamps, Clément Lenglet dhe Antoine Griezmann.

Ata kanë qenë së bashku në grumbullim për disa ditë, pasi po përgatisin ndeshjet për Ligën e Kombeve kundër Portugalisë dhe Suedisë.

Te Barcelona tanimë ekziston frika nëse futbollistët në fjalë mund të jenë frekuentuar shumë me shokun e tyre të Franca dhe mund të kenë marrë virusin.

Postime të ngjashme

Policia i merr në pyetje zyrtarët e Kombëtares për rastin Muric-Zhegrova

M O

Nedved, kategorik

M O

Zyrtare: Sami Sermaxhaj emërohet trajner i Drenicës

M O

Coutinho-Odegaard, projektohet shkëmbimi

M O

Sonte miqësorja Kosovë – Lituani

M O

Vetëm pesë lojtarë nuk janë në shitje te Juventusi

M O

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...