Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Bertan Asllani pozon i lumtur krah të fejuarës së tij, Hazal Senel

Këngëtari Bertan Asllani, dikur ishte një nga emrat më të dashur të muzikës për popullin shqiptar.

Prej vitesh ai është zhvendosur në Turqi, ku ka rinisur një karrierë të re në muzikë dhe aktrim, teksa muaj më parë ka shpallur edhe fejesën e tij.

Bertan Asllani është i fejuar me bukuroshen turke Hazal Senel, me të cilën rrallë është paraqitur në rrjetet sociale.

Megjithatë së fundmi, këngëtari me origjinë shqiptare ka publikuar një fotografi me të fejuarën e tij, ku shfaqet mjaft i lumtur dhe i dashuruar pranë saj.

https://www.instagram.com/p/CGVBhPbhYOd/?utm_source=ig_web_copy_link

Pëlqimet dhe komentet nga ana e ndjekësve për çiftin kanë qenë shumta, shumica prej të cilëve i kanë komplimentuar dyshen për harmoninë mes tyre.

Bertan Asllani është i njohur veçanërisht për dy hitet e tij “Akoma të du” dhe “Kujt në vendin tin”, të cilat edhe sot e kësaj dite dëgjohen dhe mbahen mend nga publiku.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...