Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Besa Kokëdhima duket mahnitëse në fotografitë e reja

Këngëtarja e njohur shqiptare, Besa Kokëdhima, ka realizuar së fundmi një fotosesion të veçantë.

Ajo ka publikuar në rrjetin social Instagram disa fotografi, ku shfaq portretin e saj në një prapavijë të kuqe.

Këngëtarja duket mjaft tërheqëse me një makijazh të lehtë, ndërsa vë në dukje tiparet e saj të fytyrës.

View this post on Instagram

Découvre @iambeati

A post shared by BΞSΛ (@besaofficial) on

Fotografitë në fjalë kanë marrë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit, shumë nga të cilët e kanë komplimentuar për këtë paraqitje.

Besa ka kohë tash e sa kohë që ndan jetën e saj mes Shqipërisë dhe Francës, teksa është aktive herë pas here me projekte të ndryshme muzikore.

View this post on Instagram

What’s the color of serenity..

A post shared by BΞSΛ (@besaofficial) on

Kënga e saj e fundit mbetet “C’est la vie” e sjell në shkurt të këtij viti, e cila është pritur mirë nga fansat e saj.

View this post on Instagram

You do You 🧡 @iambeati 📸

A post shared by BΞSΛ (@besaofficial) on

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...