Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Bleona i komenton Trumpit: Kjo situata e coronës ishte e gjitha në mënyrë që të mund të përdorej posta në votat e munguara

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti, ka shprehur një mbështetje të pakursyer për kandidatin republikan, Donald Trump, në zgjedhjet e fundit në Amerikë.

Megjithëse ky i fundit pësoi humbje, duket se vazhdimisht e konteston rezultatin e zgjedhjeve, të cilat shfaqën fitues kandidatin demokrat Joe Biden.

Në një postim të bërë në rrjetin social Instagram, Trump iu referuar virusit vdekjeprurës, COVID-19, duke e krahasuar me gripin e zakonshëm sezonal.

“E mahnitshme. A do të fillojë gripi i zakonshëm të vrasë përsëri njerëz apo COVID e eleminoi atë njëherë e përgjithmonë”, ka shkruar Trump në Instagram.

Aty nuk ka munguar një koment i Bleonës, e cila ka hedhur dyshime për manipulimet në zgjedhje përmes pandemisë globale.

“Kjo gjëja e coronës ishte e gjitha në mënyrë që ata të mund të përdornin postën në votat e munguara – shumë e thjeshtë”, ka shkruar Qereti në komentin e saj.

Aty gjithashtu ka pasur një replikë nga një ndjekës që i ka thënë asaj se i vjen turp për komentin që ka bërë, ndërsa e njëjta i është kthyer ndjekësit duke i thënë se shpreson që “Jezusi ta ruajë atë”.

Këto replika dhe komente, Bleona i ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram, duke etiketuar edhe ish-presidentin Donald Trump.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...