Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Boki 13 u shtrua urgjentisht në spital

Shkup, 8 shtator – Bojan Jovanovski, i njohur si Boki 13 këtë mëngjes u transferua urgjentisht në Klinikën për Sëmundjet Kirurgjikale “Shën Naum Ohridski”, ose ish Spitali i Qytetit në Shkup, shkruan Faktor.

Boki 13 kishte një inflamacion të rëndë të stomakut, për shkak të të cilit iu nënshtrua një operacioni.Më herët, gjatë seancave gjyqësore, Boki 13 shpesh ankohej për probleme serioze shëndetësore. Ai është i njohur për publikun pas çështjes “Reket” në të cilën u dënua me 9 vjet burg.

Ai deri më tani ka ngritur padi penale kundër të paktën 30 personave në Prokurorinë e Shkupit në lidhje me çështjet e Reket dhe Unionit Ndërkombëtar, duke pretenduar abuzim të detyrës, trajtim nga pakujdesia, mashtrim etj.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...