Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Brooklyn dhe Nicole shihen dorë për dore në New York, pasi shtynë martesën për vitin 2022

Brooklyn Beckham dhe Nicola Pelz janë çifti më i ri në ‘showbizin’ ndërkombëtar, të cilët u fejuan verën që lamë pas.

Në faqet rozë menjëherë qarkulloi lajmi se vitin tjetër dyshja po pretendojnë të martohen, por për shkak të pandemisë data është shtyrë, shkruan Daily Mail.

Pas një vendimi të tillë, dyshja janë parë për herë të parë në New York, teksa dorë për dore u shfaqën në aeroport.

Nicole ishte veshur e gjithë në të zezë, teksa maska mbrojtëse dhe kapela i mbulonin pothuajse të gjithë fytyrën.

Ndryshe nga modelja, Brooklyn kishte zgjedhur ngjyrën e bardhë për veshjen e tij, kurse edhe tek ai maska mbrojtëse nuk kishte munguar.

Ndërkohë, flitet se martesa që u planifikua të ndodhë në vitin 2021, është shtyrë për në shtatorin 2022.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...