Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Buçi -Bushi: Menaxhimi dhe përkujdesi institucional në këtë periudhë pandemie – prioritet parësor !

Shkup, 16 nëntor, Zhurnal.mk – Zv/ drejtori i Doganave Irfan Buçi realizoi takim pune me zv.Ministrin e Punëve të Brendëshme z. Nazim Bushi.

“Agjendë e bisedës tonë ishte bashkëpunimi reciprok mes dy institucioneve,asaj të Punëve të Brendshme dhe Drejtorisë Doganore.Menaxhimi dhe përkujdesi institucional në këtë periudhë pandemie do mbetet prioritet parësor i koordinimit tonë në kontinuitet”-thotë Buçi.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...