Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Camila Cabello thotë se dashurinë e mësoi nga Shawn Mendes

Këngëtarja e njohur, Camila Cabello, duket të jetë mirënjohëse që takoi Shawn Mendes.

Kështu të paktën është shprehur ajo në një paraqitje në rrjetin social Instagram, ku u shpreh për marrëdhënien e saj, shkruan Daily Mail.

22-vjeçarja ka thënë se përmes të dashurit të saj ka mësuar se çka është dashuria.

“Unë kam mësuar shumë për dashurinë me këtë djalë”, filloi Cabello

Ajo shpjegoi se të qenit i dashuruar nuk janë ‘vetëm momentet e lumtura që sheh në fotografi dhe video’, por momentet që shohim më thellë në vetvete.

Ndërkohë, Camila dhe Shawn, të cilët janë miq që nga 2014, nuk e çuan lidhjen e tyre në një nivel romantik deri në korrik të 2019, disa javë pas debutimit të hitit të tyre Senorita.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...