Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Capital T dhe Kidda drejt një bashkëpunimi?

Duket se Kidda dhe Capital T janë duke bashkëpunuar për një projekt të ri muzikor.

Këngëtari i mirënjohur Kida duket se së fundmi po sjell një këngë me Capital T, shkruan lajmi.net.

Kanë qenë vetë artistët që kanë ndarë me fansat në Instagram një foto ku shihen në studio muzikore dhe dihet se për ndonjë koment nuk ka nevojë.

Ndërsa nuk ka ende detaje lidhur me datën e publikimit apo titullin e proejktit, dihet se ky projekt do të jetë një sukses i vërtetë.

Kjo është hera e parë që dy rep artistët bashkojnë forcat drejtë një bashkëpunimi, ndërsa fansat mezi po presin lansimin e projektit.

Ndërsa Capital T pritet të publikojë një projekt të veçantë i cili i dedikohet dashurisë së tij më të madhe, nënës./Lajmi.net/

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...