Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Capital T shfaqet në prehrin e një femre

Së fundmi deklaroi se është i dashuruar.

E sot, Capital T ka dhënë indikacione se si mund të duket femra që ia ka rrëmbyer zemrën, shkruan Syri Kosova.

Në foto, ai shihet në prehrin e një femre, fytyra e të cilës mbetet akoma misterioze.

“Më pëlqen mënyra se si po jetoj” janë fjalët e lëna në foto.

View this post on Instagram

I like the way i live •

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Nga ngjyra e flokëve, kuptohet se vajza në fjalë nuk është Adrola Dushi, për të cilën u tha se është në lidhje me Capital T.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...