Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Teknologji

Gratë-Të pasionuara pas purove (VIDEO)
"Vëllau" i madh i Qeverisë BDI, shumë pasiv
Shtetësia e Maqedonisë, së shpejti vetëm me një dëshmi mund të merret

Teknologji

Jailbreak i iPhone ka marrë fund

24.11.2017 | 15:40 * L.E. *

Incognito Mode, nuk është aq private

22.11.2017 | 09:59 * L.E. *

Samsung po punon në një Chromebook 2n1

20.11.2017 | 15:02 * L.E. *

Honor 6A debuton edhe në Evropë (Foto)

19.11.2017 | 09:34 * L.E. *

Xiaomi shfaq detajet e Redmi Note 5

17.11.2017 | 15:15 * L.E. *

Motorola vjen me tablet të ri

17.11.2017 | 10:08 * L.E. *

Vimeo ofron mbështetje për video HDR

17.11.2017 | 10:06 * L.E. *

Apple publikoi përditësimin iOS 11.1.2

17.11.2017 | 10:05 * L.E. *


Faqe 1 / 41

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.