Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Showbiz

Analizë "BIRN"Kryetari Sadiki ka futur komunën në borxh prej afro 1 milion euro
Ibraimi për ZhurnalCentralizimi i buxhetit nga Qeveria, ka qenë diskriminues për komunat shqiptare
Banorët e lagjeve Dizhon dhe Xhon Kenedi, "Një Vsiar ka lind nana, të priftë e mbara"

Showbiz

KMC së shpejti me videoklip të ri

24.09.2017 | 11:41 * T.E. *

Vazhdon sherri Gaga-Madonna

23.09.2017 | 09:10 * Z.H. *

Chloe Khan tregon gjoksin bombastik

22.09.2017 | 14:16 * Z.H. *

Një tjetër sukses për Dua Lipën

22.09.2017 | 10:42 * Z.H. *


Faqe 1 / 208

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.