Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Kulturë

Analizë "BIRN"Kryetari Sadiki ka futur komunën në borxh prej afro 1 milion euro
Ibraimi për ZhurnalCentralizimi i buxhetit nga Qeveria, ka qenë diskriminues për komunat shqiptare
Banorët e lagjeve Dizhon dhe Xhon Kenedi, "Një Vsiar ka lind nana, të priftë e mbara"

Kulturë

Ermonela Jaho shpërthen në lot (Video)

19.09.2017 | 12:17 * L.E. *

Gati për “Emmys Awards 2017”

17.09.2017 | 11:05 * L.E. *

“T’padashtun” edhe në Gjakovë

15.09.2017 | 10:46 * L.E. *

HardhFest 2017, me sukses të paharruar

13.09.2017 | 11:26 * L.E. *


Faqe 1 / 30

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.