Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Sport

Andov: Nuk duhet të na hutoi marrëveshja me Bullgarinë!
Maqedonia në BE e rëndësishme për shqiptarët, por jo më e rëndësishme se statusi i ty..
Xhaferi: Nëna Terezë është simbol i humanizmit, dashurisë dhe kujdesit të pakufishëm

Sport

Mësohet e ardhmja e Robbenit

23.11.2017 | 15:26 * Z.H. *

Messi bllokon kalimin e Ozilit te Barça

23.11.2017 | 15:25 * Z.H. *

Ozil me rrogë të madhe te Barcelona

23.11.2017 | 12:08 * Z.H. *

UEFA suspendon Carvajalin?

23.11.2017 | 09:35 * Z.H. *

Heynckes: Thiago pësoi lëndim serioz

23.11.2017 | 09:33 * Z.H. *

Sonte radha e Europa League

23.11.2017 | 09:26 * Z.H. *

“Duhet të luajmë më shumë me top”

23.11.2017 | 09:22 * Z.H. *

Skopje dhe Shkupi ndahen miqësisht

22.11.2017 | 15:11 * Z.H. *

Formacionet e mundshme: Juventus-Barcelona

22.11.2017 | 09:04 * Xh.I. *

Zyrtare: Jep dorëheqje Tavecchio

20.11.2017 | 14:48 * Xh.I. *

Një lajm shumë i mirë për Ballistin

20.11.2017 | 14:47 * Xh.I. *

Zyrtare: Buffon e konfirmon pensionimin

20.11.2017 | 14:46 * Xh.I. *


Faqe 1 / 100

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.