Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Lajme nga Shqiperia

Gratë-Të pasionuara pas purove (VIDEO)
"Vëllau" i madh i Qeverisë BDI, shumë pasiv
Shtetësia e Maqedonisë, së shpejti vetëm me një dëshmi mund të merret

Lajme nga Shqiperia

Policia: Të hetohet dekonspirimi

24.11.2017 | 14:55 * Xh.I. *

Sekuestrohen pronat e Klement Balilit

23.11.2017 | 19:00 * T.E. *

Meta takohet me homologun slloven

23.11.2017 | 09:30 * Xh.I. *


Faqe 1 / 81

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.