Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Kronika

Gratë-Të pasionuara pas purove (VIDEO)
"Vëllau" i madh i Qeverisë BDI, shumë pasiv
Shtetësia e Maqedonisë, së shpejti vetëm me një dëshmi mund të merret

Kronika

Trembëdhjetë aksidente dje në Shkup

24.11.2017 | 09:26 * L.E. *

Rrihet shoferi i autobusit të NQP Shkup

22.11.2017 | 14:05 * L.E. *

Gjendet një trup i pajetë në Gërçec

22.11.2017 | 13:54 * Z.H. *

Plaçkitje në një bastore në Tetovë

19.11.2017 | 16:34 * T.E. *

Sulmohen disa minorenë në Shkup

19.11.2017 | 13:39 * T.E. *

Vetura përplas për vdekje një grua 

16.11.2017 | 14:02 * L.E. *

Gjendet i vdekur një person në Strugë

15.11.2017 | 13:40 * L.E. *


Faqe 1 / 24

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.