Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Lajme nga Kosova

Gratë-Të pasionuara pas purove (VIDEO)
"Vëllau" i madh i Qeverisë BDI, shumë pasiv
Shtetësia e Maqedonisë, së shpejti vetëm me një dëshmi mund të merret

Lajme nga Kosova

LAJMI I FUNDIT: Lirohet Fatmir Limaj

24.11.2017 | 15:47 * Z.H. *

LAJMI I FUNDIT: Arrestohet Albin Kurti

24.11.2017 | 10:19 * Z.H. *

Seanca e ndërprerë dje vazhdon sot

24.11.2017 | 09:13 * Z.H. *

Lekaj: Krenar që jam shqiptar!

23.11.2017 | 22:23 * T.E. *

Dhurojnë gjak punëtorët e AKP-së

23.11.2017 | 15:20 * Z.H. *

Policia bastis një shtëpi në Gjakovë

23.11.2017 | 12:39 * Z.H. *

Kuvendi i Kosovës mban seancë

23.11.2017 | 09:13 * Z.H. *

Sot nis numërimi i votave me kusht

23.11.2017 | 09:12 * Z.H. *


Faqe 1 / 97

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.