Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Opinion

Andov: Nuk duhet të na hutoi marrëveshja me Bullgarinë!
Maqedonia në BE e rëndësishme për shqiptarët, por jo më e rëndësishme se statusi i ty..
Xhaferi: Nëna Terezë është simbol i humanizmit, dashurisë dhe kujdesit të pakufishëm

Opinion

Mos qofsha në lëkurën e Kryeministrit!

21.11.2017 | 21:46 * B.M. *

Përgjegjësia për të mbrojtur

18.11.2017 | 14:27 * T.E. *

Përralla që zgjojnë nga gjumi

17.11.2017 | 22:01 * T.E. *

Gjermania e re e Angela Merkelit

16.11.2017 | 08:55 * B.M. *

Dermakacioni dhe ligjet e Marfit

09.11.2017 | 10:02 * B.M. *

Kërkimi i Shpëtimit në Tokë të Huaj

08.11.2017 | 16:04 * Xh.I. *

Urimi dhe durimi

08.11.2017 | 13:17 * B.M. *

SHBA, BE, mos na lini vetëm!

07.11.2017 | 19:22 * B.M. *

Pse nuk duhet rrëzuar Edi Rama

07.11.2017 | 11:19 * Xh.I. *

Koha e vlerave të mirëfillta

01.11.2017 | 11:04 * Xh.I. *

9 mbrresa që na lanë këto zgjedhje

31.10.2017 | 23:45 * B.M. *

Serbia po përgatitet, po Kosova?

31.10.2017 | 19:21 * D.J. *

Reforma në Drejtësi në tre kohë

25.10.2017 | 23:55 * B.M. *

RIKTHIMI NË LOJË I PDSH-së

23.10.2017 | 13:15 * B.M. *

Kush po i sjell përgjimet?

23.10.2017 | 13:07 * B.M. *

FEMRAT NË POLITIKË

19.10.2017 | 09:20 * B.M. *

Rreth zgjedhjeve në Maqedoni

18.10.2017 | 09:49 * B.M. *

Drini i Zi dhe Ziadin Sela!

13.10.2017 | 11:30 * B.M. *

LIROJENI SADRI RAMABAJËN

12.10.2017 | 17:05 * B.M. *

Sikur UÇK-ja, t'i kishte 60 mij ushtarë

09.10.2017 | 19:59 * T.E. *

KOMUNAVE SHQIPTARE U KTHEHET SHPRESA!

09.10.2017 | 13:27 * B.M. *

Të shemben muret mentale

06.10.2017 | 08:47 * B.M. *

Me dije dhe guxim!

03.10.2017 | 14:39 * B.M. *


Faqe 1 / 8

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.