Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Bota

Analizë "BIRN"Kryetari Sadiki ka futur komunën në borxh prej afro 1 milion euro
Ibraimi për ZhurnalCentralizimi i buxhetit nga Qeveria, ka qenë diskriminues për komunat shqiptare
Banorët e lagjeve Dizhon dhe Xhon Kenedi, "Një Vsiar ka lind nana, të priftë e mbara"

Bota

Angela Merkel shpall fitoren në zgjedhje

25.09.2017 | 09:12 * Z.H. *

Jared Kushner ka përdorur emailin privat

25.09.2017 | 09:09 * Z.H. *

Trump: Irani punon me Korenë Veriore

24.09.2017 | 17:18 * T.E. *

Sot votojnë gjermanët

24.09.2017 | 09:00 * Z.H. *

Kina me sanksione ndaj Koresë Veriore

23.09.2017 | 08:37 * Z.H. *

Tërmet i fuqishëm në SHBA

22.09.2017 | 23:27 * T.E. *

Kryebashkiaku i Stambollit jep dorëheqje

22.09.2017 | 23:27 * T.E. *

Bllokohet kufiri më i madh në botë

22.09.2017 | 20:11 * T.E. *

May propozon ujdi të re me BE

22.09.2017 | 20:02 * T.E. *


Faqe 1 / 90

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.