Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Medicina

Analizë "BIRN"Kryetari Sadiki ka futur komunën në borxh prej afro 1 milion euro
Ibraimi për ZhurnalCentralizimi i buxhetit nga Qeveria, ka qenë diskriminues për komunat shqiptare
Banorët e lagjeve Dizhon dhe Xhon Kenedi, "Një Vsiar ka lind nana, të priftë e mbara"

Medicina

Karakteristikat e brokolit

22.09.2017 | 15:31 * Z.H. *

Pija energjike që djeg yndyrnat

22.09.2017 | 15:20 * Z.H. *

Djathi mund t’ju shkaktojë varësi

21.09.2017 | 12:25 * Z.H. *

Bota po mbetet pa antibiotikë

21.09.2017 | 11:25 * Z.H. *

Kivi, aleat kundër anemisë

13.09.2017 | 09:22 * Z.H. *

Pesë simptomat e çuditshme të diabetit

12.09.2017 | 15:59 * Z.H. *

Përfitimet e orizit integral

12.09.2017 | 12:28 * Z.H. *

Bëni këto ushtrime kur punoni në zyrë

08.09.2017 | 16:25 * Z.H. *

Pastrojeni mëlçinë me rrush të thatë

05.09.2017 | 16:29 * Z.H. *

“Mos i puthni foshnjet”

05.09.2017 | 14:28 * Z.H. *

Efektet e shëndetshme të boronicës

04.09.2017 | 19:16 * Z.H. *

Efektet pozitive të ecjes në rërë

04.09.2017 | 16:46 * Z.H. *

Molla parandalon kancerin

02.09.2017 | 09:13 * Z.H. *


Faqe 1 / 6

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.