Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Kuriozitete

Gratë-Të pasionuara pas purove (VIDEO)
"Vëllau" i madh i Qeverisë BDI, shumë pasiv
Shtetësia e Maqedonisë, së shpejti vetëm me një dëshmi mund të merret

Kuriozitete

Gratë-Të pasionuara pas purove (VIDEO)

24.11.2017 | 22:32 * I.XH *

Njihuni me rrugën që ka plot 75 kthesa

21.11.2017 | 11:28 * L.E. *

Njihuni me shpellën e tri urave (Foto)

20.11.2017 | 14:51 * L.E. *

Hoteli më i veçantë në botë (Foto)

20.11.2017 | 10:17 * L.E. *

Roboti me aftësi të mahnitshme (Video)

18.11.2017 | 10:40 * L.E. *


Faqe 1 / 57

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.