Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

‘Çmendet’ Loredana, kaq para dha veç për vathë

Loredana nuk kursen as kur bëhet fjalë për aksesorët.

Loredana Zefi njihet si një prej artisteve, e cila i kushton kujdes të madh secilës paraiqjte në publik.

Rep-artistja, për veshjet e saj zgjedh gjithmonë brendet më të njohura dhe natyrisht se çmimet për to janë shumë të larta.

Në një prej fotografive, Loredanën e kemi parë me një palë vathë në formë gjarpri, të cilët janë të markës “Gucci” dhe kushtojnë hiç më pak se 1.100 euro.

Ndryshe, rep-artistja pas projektit shumë të suksesshëm “Rockstar”, ka paralajmëruar këngën e re, në klipin e së cilët do të vije shumë ndryshe.

https://www.instagram.com/p/CHJOBRlnDv0/?utm_source=ig_embed

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...