Kryeministri dhe ministrat nesër për herë të parë do të përgjigjen në pyetjet e deput..
Zaev: Modeli për të ardhmen fillon me respektimin e të gjithëve
Anëtarësimi i shpejt i Serbisë në BE, "cunami" për Maqedoninë dhe rajonin
Flamuri i Kosovës me emër të Greqisë, kështu mësojnë nxënësit shqiptarë në Maqedoni
Me ndeshje futbolli dhe me kërkesa të mbështetjes së Avdisë nuk arrihet fitorja e `Zekës së Abisë!?
22549697_874833639349422_477612344854321797_n.jpg

Shkup, 22 tetor - Në mungesë të plan programit dhe mbështetjes të Zeqirija Ibrahimit që sipas tij ai gjatë fushatës në rrethin e parë fliste se do të del fitues dhe se nuk do të ketë rreth të dytë, e pas rezultateve dhe fitoren me vota të shumta në epërsi të Visar Ganiut të BDI-së i cili në rrethin e parë e mundi 'Zekën e Abisë', ai tashmë po kërkon shpëtimin e tij nga nga kandidati i ASH, Faruk Avdiu, transmeton Zhurnal.mk

Nëse pak rikthehemi më herët, në rrethin e parë ende kemi në mendje kritikat e mëdha të Lëvizjes Besa dhe ASH se si njëri tjetri tradhëtojnë, ndërkohë që sot ato të dy tentojnë që të bindin popullin se duhet të largojnë nga Çairi, 'kriminelët'.

Por që ai të pranojë humbjen dhe të bëhet 'burrë' duhet që urojë fitoren Visar Ganiut i cili vërtetë ka një program mjaft të mirë për banorët e Çairit, e jo si 'Zeka i Abisë' me lojëra të fëmijëve, ndeshje futbolli të kërkojë votat e shqiptarëve.

Është mirë që kandidati i Lëvizjes Besa, vërtetë të del me programin e tij dhe të bindë banorët e Çairit që t'i japin besimin atij 'Zekës së Abisë' dhe të japin votën. Me ndeshje futbolli dhe me kërkesa të mbështetjes së Avdisë nuk arrihet fitorja e 'Zekës së Abisë'.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 22.10.2017, 17:40  | T.E. | 9,930 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Ndihma për shpirtin e atdhetarit të mbuluar me flamurin kuq e zi, duhet të jetë ndihmë për sakrificat e tij
Anëtarësimi i shpejt i Serbisë në BE, "cunami" për Maqedoninë dhe rajonin
Gjendet një trup i pajetë në Gërçec
Komuna e Çairit me thirrje publike për banorët e saj
Brukseli me kritikat e para për qeverinë e re
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.