BE dhe NATO do të ngelin "ëndërr" për Maqedoninë nëse nuk zgjidhen problemet kolektiv..
« Analizë » Pribe, kërkon vullnet politik për ta ndarë politikën nga gjyqësori
Arka shtetërore nga e hëna "hapet" në Parlament
Tajani: Integrimi i Ballkanit në BE është prioritet
Një banor i Zherovjanit ka gënjyer se është rrëmbyer për shkak të borxheve
102895220.jpg

Shkup, 10 nëntor - Një banor i fshatit të Tetovës, Zherovjan, për shkak të borxheve financiare ka inskenuar rastin e rrëmbimit. Sektori i Punëve të Brendshme Tetovë tërësisht e ndriçoi rastin me rrëmbimin e paraqitur të 52-vjeçarit A.A. nga Zherovjani, i cili është gjetur në Gostivar, ndërkaq më pas është thirrur në policinë e Tetovës.

"Në bisedë me të është konstatuar edhe se ai tërësisht e ka trilluar rastin me rrëmbimin për shkak se ka qenë i përballur me disa probleme financiare", kumtoi MPB.

Zhdukja e A.A. ishte paraqitur në Stacionin policor Zherovjan me datë 8 të këtij muaji në orën 15:00. Më pas në telefonin e dhëndrit të A.A., N.B. (33) nga fshati Bogovinë i kanë arritur sms porosi se i zhdukuri me automobilin e tij është mbajtur nga persona të panjohur dhe se do të lirohet pasi që të dorëzohet një shumë e caktuar e parave. N.B. dje rreth orës 18:00 në Stacionin policor Tetovë e ka paraqitur rastin si rrëmbim.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 10.11.2017, 18:21  | T.E. | 1,269 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Tragjedi e rëndë në Tetovë, vdes një vajzë e vogël
U nda me të fejuarin pak ditë përpara dasmës, Big Mama tregon arsyet
Një fshat në Zvicër ofron 70 mijë franga për të huajt që janë të gatshëm të jetojnë aty, të paktën për një dekadë!
Ministria e Shëndetësisë publikon kandidatët për drejtor në spitale, ja emrat në të gjithë vendin
A flet deklarata e Ziadin Selës që ASH ka humbur Ministrinë e Shëndetësisë?!
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.