Shtetësia e Maqedonisë, së shpejti vetëm me një dëshmi mund të merret
« INSIDE » “Ku është shtabi i xhihadistëve në Maqedoni?”
Zaev: Qytetarët do të marrin përgjigje për “Sopotin”, “Monstrën”, “Lagjen e Trimave, ..
« Analistët » "Tvrdokornat" të revoltuar ndaj VMRO-së sepse kjo parti nuk formoi Qeverinë
Samsung publikoi betan e dytë publike të Android Oreo për Galaxy S8
smso.jpg
Loading...

Samsung nisi programin e betas publike të Android Oreo javën e kaluar dhe duke sjellur versionin më të fundit Android në flagshipët e tij. Këto versione sjell Samsung Experience 9.0 për përdoruesit në SHBA, Britani dhe Korenë e Jugut.

Tashmë kompania publikoi betan e dytë të Android Oreo. Firmware vjen me një numër versioni G950FXXU1ZQK4 raporton Sam Mobile si dhe sjell disa veçori dhe përmirësime të reja.

Sipas dokumentit të ndryshimeve, Samsung Launcher dhe Samsung DeX duhet të jenë më stabilë në këtë version si dhe do të ofrohen më shumë tema për ekranin Always On.

Sakaq përdoruesit mund të ndryshojnë transparencën e suitës së njoftimeve. Samsung Smart View shndërron në të zezë ndërfaqen kur po transmetoni nga telefoni në TV.

Këto përmirësime vinë së bashku me përditësimet e sigurisë së tetorit. Për të shkarkuar Oreo në Galaxy S8 dhe S8+ duhet të regjistroheni në programin beta përmes Samsung Members ose Samsung+. /PCWorld Albanian

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 11.11.2017, 10:29  | L.E. | 406 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Incident në zyrën e kryetares së Haraçinës, Milikije Halimi
Keriman me të dashurin super seksi vishet njëjtë, e habisin një qytet
Bexheti: Peshorja e Taravarit është më e saktë në zgjedhje
« Video » Pas 6 vitesh, Ramkovski gjenë A1 në një katrahurë të vërtetë
« Raportet e mira Maqedoni - Bullgari » Bullgarët janë aleatë tradicional të shqiptarëve, Bullgaria shteti i vetëm ortodoks në Ballkan që ka njohur Kosovën
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.