Kryeministri dhe ministrat nesër për herë të parë do të përgjigjen në pyetjet e deput..
Zaev: Modeli për të ardhmen fillon me respektimin e të gjithëve
Anëtarësimi i shpejt i Serbisë në BE, "cunami" për Maqedoninë dhe rajonin
Flamuri i Kosovës me emër të Greqisë, kështu mësojnë nxënësit shqiptarë në Maqedoni
Lekaj inspekton punimet në rrugën Kijevë-Pejë: Dimri nuk duhet t’i zë me gropa rrugët
23472279_1565603886832748_8421304214824819057_n-650x358.jpg

Ai ka thënë, se dimri nuk duhet t’i zë me gropa rrugët që janë të ngarkuar, andaj duhet të bëhet ndërhyrje ad-hoc për të sanuar dëmtimet, transmeton lajmi.net.

“Në inspektim të disa punimeve që janë duke u kryer në rrugën Kievë – Pejë.

Dimri nuk duhet të i zë me gropa disa rrugë që janë me të ngarkuara. Prandaj derisa nuk i kemi në tërësi magjistrale dhe autostrada rrugët tona, do të na duhet të bëjmë ndërhyrje ad-hoc për të sanuar dëmtimet”, shkruan ministri në faqen e tij zyrtare në Facebook.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 11.11.2017, 13:56  | T.E. | 435 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Ndihma për shpirtin e atdhetarit të mbuluar me flamurin kuq e zi, duhet të jetë ndihmë për sakrificat e tij
Anëtarësimi i shpejt i Serbisë në BE, "cunami" për Maqedoninë dhe rajonin
Komuna e Çairit me thirrje publike për banorët e saj
Brukseli me kritikat e para për qeverinë e re
Vrasje mes familjes së dhëndrit dhe nuses për emrin e fëmijës
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.