BE dhe NATO do të ngelin "ëndërr" për Maqedoninë nëse nuk zgjidhen problemet kolektiv..
« Analizë » Pribe, kërkon vullnet politik për ta ndarë politikën nga gjyqësori
Arka shtetërore nga e hëna "hapet" në Parlament
Tajani: Integrimi i Ballkanit në BE është prioritet
Maqedonia nikoqire e Norvegjisë
133959804.jpg
Loading...

Shkup, 11 nëntor - Reprezentacioni i Maqedonisë në futboll e pret Norvegjinë sonte në Arenën kombëtare "Filipi i Dytë" në Shkup në ndeshje miqësore.

Fillimi i duelit është caktuar për në orën 18:30.

Të përzgjedhurit e seleksionuesit Igor Angellovski me optimizëm hyjnë në takimin i cili duhet të jetë konfirmim për vitin e suksesshëm 2017 në të cilën Maqedonia përjetuan vetëm një disfatë nga Spanja.

"Të kuq-e verdhët" janë në serinë e katër ndeshjeve pa disfatë dhe do të luftojnë për fitoren e parë në duelet e ndërsjella me Norvegjinë.

Federata e Futbollit të Maqedonisë u vendos për çmime të popullarizuara të biletave me dëshirë që një numër sa më i madh i tifozëve që t'i mbështesin "rrëqebujt". Çmimet e biletave janë 100 dhe 150 denarë në varshmëri nga vendi dhe tribuna.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 11.11.2017, 14:55  | T.E. | 467 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Tragjedi e rëndë në Tetovë, vdes një vajzë e vogël
U nda me të fejuarin pak ditë përpara dasmës, Big Mama tregon arsyet
Një fshat në Zvicër ofron 70 mijë franga për të huajt që janë të gatshëm të jetojnë aty, të paktën për një dekadë!
Ministria e Shëndetësisë publikon kandidatët për drejtor në spitale, ja emrat në të gjithë vendin
A flet deklarata e Ziadin Selës që ASH ka humbur Ministrinë e Shëndetësisë?!
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.