Kryeministri dhe ministrat nesër për herë të parë do të përgjigjen në pyetjet e deput..
Zaev: Modeli për të ardhmen fillon me respektimin e të gjithëve
Anëtarësimi i shpejt i Serbisë në BE, "cunami" për Maqedoninë dhe rajonin
Flamuri i Kosovës me emër të Greqisë, kështu mësojnë nxënësit shqiptarë në Maqedoni
Ngjarje e rëndë në Tiranë, urbani përplas gjyshen me nipin përballë "Piramidës"
bf9b3af056e96d01f4f2be2a3d7108f4_L.jpg

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mëngjes në bulevardin "Dëshmorët e Kombit” në Tiranë.

 

Autobusi urban i linjës së Tiranës së Re ka përplasur një grua dhe një fëmijë të mitur. 

 

Ngjarja ka ndodhur para zonës së Piramidës, ku ndodhet edhe një nga stacionet e kësaj linje autobusi.

 

Sipas të dhënave të deritanishme, gruaja dhe fëmija që mbetën të lenduar nga ky aksident janë gjyshja me nipin. 

 

Gruaja dhe fëmija janë dërguar me urgjencë në spital dhe fatmirësisht janë jashtë rrezikut për jetën. 

Policia ka nisur hetimet dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.11.2017, 11:59  | T.E. | 764 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Ndihma për shpirtin e atdhetarit të mbuluar me flamurin kuq e zi, duhet të jetë ndihmë për sakrificat e tij
Anëtarësimi i shpejt i Serbisë në BE, "cunami" për Maqedoninë dhe rajonin
Komuna e Çairit me thirrje publike për banorët e saj
Brukseli me kritikat e para për qeverinë e re
Vrasje mes familjes së dhëndrit dhe nuses për emrin e fëmijës
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.