Shtetësia e Maqedonisë, së shpejti vetëm me një dëshmi mund të merret
« INSIDE » “Ku është shtabi i xhihadistëve në Maqedoni?”
Zaev: Qytetarët do të marrin përgjigje për “Sopotin”, “Monstrën”, “Lagjen e Trimave, ..
« Analistët » "Tvrdokornat" të revoltuar ndaj VMRO-së sepse kjo parti nuk formoi Qeverinë
Roma e dëshiron yllin e Unitedit
roma_1510472266-1974638.jpg
Loading...

Roma është në kërkim të një mbrojtësi të djathtë, pas lëndimit të holandezit, Rick Karsdorp

 

Drejtori Sportiv i Romës, Monchi e dëshiron një mbrojtës të djathtë gjatë fatit kalimtar të janarit të vitit 2018.

 

Transferimi i kësaj vere, holandezi Rick Karsdorp po ka probleme të vazhdueshme dhe tashmë pritet të mungojë për një kohë të gjatë.

 

Kjo ka shtyrë Romën që të mendojë për një transferim gjatë afatit kalimtar të dimrit.

 

Dëshira kryesore e skuadrës italiane është mbrojtësi i Manchester Unitedit, Darmian, shkruan Football Italia.

 

Në listën e Romës janë edhe Aleix Vidal i Barcelonës, Sime Vrsajlko i Atletico Madridit deh Zappacost i Chelseat.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.11.2017, 09:06  | Z.H. | 414 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Incident në zyrën e kryetares së Haraçinës, Milikije Halimi
Keriman me të dashurin super seksi vishet njëjtë, e habisin një qytet
Bexheti: Peshorja e Taravarit është më e saktë në zgjedhje
« Video » Pas 6 vitesh, Ramkovski gjenë A1 në një katrahurë të vërtetë
« Raportet e mira Maqedoni - Bullgari » Bullgarët janë aleatë tradicional të shqiptarëve, Bullgaria shteti i vetëm ortodoks në Ballkan që ka njohur Kosovën
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.