Shtetësia e Maqedonisë, së shpejti vetëm me një dëshmi mund të merret
« INSIDE » “Ku është shtabi i xhihadistëve në Maqedoni?”
Zaev: Qytetarët do të marrin përgjigje për “Sopotin”, “Monstrën”, “Lagjen e Trimave, ..
« Analistët » "Tvrdokornat" të revoltuar ndaj VMRO-së sepse kjo parti nuk formoi Qeverinë
Arabia Saudite konvokoi takim urgjent të Ligës Arabe
106379406.jpg

Ministrat e Punëve të Jashtme të vendeve-anëtare të Ligës Arabe do të takohen të dielën në Kajro në takim urgjent të cilin e konvokoi Arabia Saudite.

Takimi vjen pas keqësimit më të ri të sigurisë rajonale, pasi Arabia Saudite e akuzoi Iranin për përzierje në punët e brendshme të Libanit dhe reflektoi me dorëheqje të kryeministrit libanez, Sad Hariri.

Arabia Saudite njëherit e akuzoi Iranin për tentimin e paradokohshëm për sulm raketor ndaj kryeqytetit saudit, kur një projektil i gjuajtur nga territori shiit në Jemen u prit në rrugë drejt Riadit.

Sipas Arabisë Saudite, Irani është përgjegjës edhe për zjarrin në naftësjellësin në Bahrejn të premten.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.11.2017, 10:13  | Z.H. | 715 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Incident në zyrën e kryetares së Haraçinës, Milikije Halimi
Keriman me të dashurin super seksi vishet njëjtë, e habisin një qytet
Bexheti: Peshorja e Taravarit është më e saktë në zgjedhje
« Video » Pas 6 vitesh, Ramkovski gjenë A1 në një katrahurë të vërtetë
« Raportet e mira Maqedoni - Bullgari » Bullgarët janë aleatë tradicional të shqiptarëve, Bullgaria shteti i vetëm ortodoks në Ballkan që ka njohur Kosovën
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.