Deklarata e eurokomisarit Han për gjuhën shqipe jo diplomatike, barazia gjuhësore një..
Sela: Ministri i Shëndetësisë duhet ti takojë Aleancës
VMRO 50, LSDM 5 dhe Besa me 2 amandamente për ligjin e gjuhëve
Për 10-vjetorin e ITSHKSH-së promovohet pulla me portretin e Faik Konicës
Teuta i rikthehet dashurisë së vjetër!
teuta_26.jpg
Loading...

Përveç aktrimit Teuta Krasniqin shpesh herë jemi mësuar ta shohim në rolin e moderatores. Ajo madje ka qenë edhe autore dhe prezantuese e shumë emisioneve televizive ndër vite.

E filloi me “Lidhja mes nesh”, pas tij u paraqit edhe me shumë projekte tjera televizive ndërsa i fundit mbetet “Mes Nesh” një projekt i ri në koncept pavarësisht emrit.

Ndonëse kishte gati një vit prej se aktorja Krasniqi nuk ishte aktive me këtë pjesë,
ajo shumë shpejt do ti rikthehet ekranit. Por ndryshe nga emisionet paraprake, kësaj radhe Teuta po punon në një emision për fëmijë.

Gjithçka do të realizohet me fëmijët e Istar njëherit shkollës së saj përmes së cilës ofron kurse të ndryshme për fëmijë. Natyrisht se do të ketë edhe befasi të tjera brenda këtij emisioni por që të gjitha do të zbulohen me kohë.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.11.2017, 11:16  | L.E. | 3,541 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Tragjedi në Tetovë: 25-vjeçari i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga çatia e shtëpisë (Foto)
Harrojini dhimbjet e shpinës dhe nyjeve me këtë recetë
Mihrije Braha votoi, po a e dini me çfarë veshje shkoi atje? (Foto)
Gruevski: Do të kthehen të gjitha përmendoret të cilat do të rrënohen ose dislokohen
Bleona e shtrirë në shtrat, por ja kush është pranë saj (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.