Deklarata e eurokomisarit Han për gjuhën shqipe jo diplomatike, barazia gjuhësore një..
Sela: Ministri i Shëndetësisë duhet ti takojë Aleancës
VMRO 50, LSDM 5 dhe Besa me 2 amandamente për ligjin e gjuhëve
Për 10-vjetorin e ITSHKSH-së promovohet pulla me portretin e Faik Konicës
Pasi i vodhën veturën, Shkenda mori këtë vendim (Foto)
shkenda_2.jpg
Loading...

Një ngjarje aspak e këndshme i kishte ndodhur këngëtares Shkenda Dubova ditë më parë.

Këngëtares ia kishte vjedhur dikush veturën e saj që ishte e tipit “Range Rover”, shkruan lajmi. Madje, këngëtarja kishte ofruar shpërblim prej 2000 eurosh për ata që do i ndihmonin ta gjejë veturën. Meqë këngëtarja duket se nuk ka marrë asnjë rezultat nga kërkimi i veturës së vjedhur, ajo ka vendosur ta blejë një të re.

Në rrjete sociale, këngëtarja ka publikuar pamjet e veturës së re, që kësaj radhe është veturë luksoze me ngjyrë të bardhë e tipit “BMW”. “Vetura ime e re, #hajna”, ishte mbishkrimi që Shkenda i kishte lënë videos. 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.11.2017, 11:26  | L.E. | 826 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Tragjedi në Tetovë: 25-vjeçari i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga çatia e shtëpisë (Foto)
Harrojini dhimbjet e shpinës dhe nyjeve me këtë recetë
Mihrije Braha votoi, po a e dini me çfarë veshje shkoi atje? (Foto)
Gruevski: Do të kthehen të gjitha përmendoret të cilat do të rrënohen ose dislokohen
Bleona e shtrirë në shtrat, por ja kush është pranë saj (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.