Deklarata e eurokomisarit Han për gjuhën shqipe jo diplomatike, barazia gjuhësore një..
Sela: Ministri i Shëndetësisë duhet ti takojë Aleancës
VMRO 50, LSDM 5 dhe Besa me 2 amandamente për ligjin e gjuhëve
Për 10-vjetorin e ITSHKSH-së promovohet pulla me portretin e Faik Konicës
Tuna e "bën" Tianin këngëtar, i publikon një imazh të ëmbël (Foto)
tuna_45.jpg
Loading...

Këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna që nga koha kur lindi djalin është shkëputur nga angazhimet në muzikë.

Kohën e fundit, këngëtarja është bërë aktive me publikimin e disa fotografive të saj në rrjete sociale të cilat ngjallin dyshimet që ajo po përgatit një projekt të ri, shkruan lajmi.net.Por, në rrjete sociale më shumë se fotografi të saj, Tuna publikon foto të vogëlushit të saj, Tian i cili po rritet dita-ditës.

Së fundi, Tuna ka publikuar një fotografi të Tianit, i cili shihet me mikrofon në duar, pra shfaqet si këngëtar i vogël, fotografi kjo shumë e ëmbël.

Tiani tashmë ka mbushur 6 muaj dhe si Tuna ashtu edhe partneri i saj, Patrisi kujdesen vazhdimisht për të. 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.11.2017, 11:29  | L.E. | 861 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Tragjedi në Tetovë: 25-vjeçari i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga çatia e shtëpisë (Foto)
Harrojini dhimbjet e shpinës dhe nyjeve me këtë recetë
Mihrije Braha votoi, po a e dini me çfarë veshje shkoi atje? (Foto)
Gruevski: Do të kthehen të gjitha përmendoret të cilat do të rrënohen ose dislokohen
Bleona e shtrirë në shtrat, por ja kush është pranë saj (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.