Deklarata e eurokomisarit Han për gjuhën shqipe jo diplomatike, barazia gjuhësore një..
Sela: Ministri i Shëndetësisë duhet ti takojë Aleancës
VMRO 50, LSDM 5 dhe Besa me 2 amandamente për ligjin e gjuhëve
Për 10-vjetorin e ITSHKSH-së promovohet pulla me portretin e Faik Konicës
Vrasja e aktorit të njohur turk! Detaje tronditëse dalin nga autopsia e ish-të dashurës
aktori_27.jpg
Loading...

Në muajin gusht bëri namin në mediat turke lajmi i vdekjes së aktorit të programit të njohur “Çocuklar Duymasın”.

Vatan Sasmaz i cili u vra nga ish-e dashura, Filiz Aker në një dhomë hoteli në Beshiktash. Kjo e fundit vrau edhe veten.

U dyshua se ata janë grindur me njëri-tjetrin dhe në momentin që aktori ka tentuar të largohej nga dhoma e hotelit është qëlluar 4 herë nga pas shpine.

Së fundmi ka dalë edhe përgjigja e autopsisë së ish-të dashurës së aktorit. Sipas ekspertëve të Bordit të Ekspertizës Kimike ka rezultuar se gjaku i modeles ka pasur përqindje të lartë alkooli, përzier me ilaçe të forta që i përdorin vetëm të sëmurët psiqik.

Ndërkohë aktori ishte i martuar që prej vitit 2015 me Yasemin Adali e cila ishte në muajin e 5-të të shtatzënisë kur Vatan Sasmaz u vra nga ish-e dashura.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.11.2017, 11:36  | L.E. | 1,195 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Tragjedi në Tetovë: 25-vjeçari i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga çatia e shtëpisë (Foto)
Harrojini dhimbjet e shpinës dhe nyjeve me këtë recetë
Mihrije Braha votoi, po a e dini me çfarë veshje shkoi atje? (Foto)
Gruevski: Do të kthehen të gjitha përmendoret të cilat do të rrënohen ose dislokohen
Bleona e shtrirë në shtrat, por ja kush është pranë saj (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.