BE dhe NATO do të ngelin "ëndërr" për Maqedoninë nëse nuk zgjidhen problemet kolektiv..
« Analizë » Pribe, kërkon vullnet politik për ta ndarë politikën nga gjyqësori
Arka shtetërore nga e hëna "hapet" në Parlament
Tajani: Integrimi i Ballkanit në BE është prioritet
Detaje nga aksidenti ku humbi jetën 28 vjeçari
aksidenttt_11.jpg

Prilep, 13 nëntor- Një person ka humbur jetën në një askident të tmerrshëm që ndodhi gjatë ditës së djeshme, transmeton Zhurnal. Sipas zëdhënses të SPB Manastir, Lefterija Milenkoska ka humbur jetën 28 vjeçari me iniciale I.V.

"Fatkeqësia ka ndodhur rreth orës 17:45 kur 28 vjeçari  me veturën e tij "Honda Civic" me targa të Prilepit, për arsye ende të panjohura, ka goditur në një murë betoni në rrugën "Nozhot" në Prilep. Shoferi 28 vjeçar ka humbur kontrollin pas çka ka goditur në një veturë të parkuar në afërsi të vendit. Si pasojë 28 vjeçari ka humbur jetën në vendin e ngjarjes", deklaroi Milenkoska.

Inspektim në vendin e ngjarjes kanë kryer ekipet policore si dhe prokuroi publik nga Prokuroria Themelore Publike në Prilep.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.11.2017, 12:26  | L.E. | 2,327 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Tragjedi e rëndë në Tetovë, vdes një vajzë e vogël
U nda me të fejuarin pak ditë përpara dasmës, Big Mama tregon arsyet
Një fshat në Zvicër ofron 70 mijë franga për të huajt që janë të gatshëm të jetojnë aty, të paktën për një dekadë!
Ministria e Shëndetësisë publikon kandidatët për drejtor në spitale, ja emrat në të gjithë vendin
A flet deklarata e Ziadin Selës që ASH ka humbur Ministrinë e Shëndetësisë?!
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.