Shtetësia e Maqedonisë, së shpejti vetëm me një dëshmi mund të merret
« INSIDE » “Ku është shtabi i xhihadistëve në Maqedoni?”
Zaev: Qytetarët do të marrin përgjigje për “Sopotin”, “Monstrën”, “Lagjen e Trimave, ..
« Analistët » "Tvrdokornat" të revoltuar ndaj VMRO-së sepse kjo parti nuk formoi Qeverinë
KM “Mentaz Allajbegu” nxjerr kampionat e parë
23434982_1874997275863031_3951904961348715313_n.jpg
Loading...

 

Gjatë fundjavës u zhvillua kampionati i Kosovës për pionier ku edhe u paraqit klubi i mundjes “Mentaz Allajbegu” duke arritur kështu edhe medaljet e para si kampion të vendit. Kështu, me vendin e parë nga ky klub simpatik u stolisën: Vanesa Syla ,Argjend Makolli dhe Riad Makolli. Me argjend Dafina Haliti, kurse bronz morën: Drilona Gashi, Rinor Makolli, Lenard Matarova dhe Adian Makolli.

“I përgëzojmë për fitoret dinjitoze të gjithë garuesit dhe përshëndesim me respekt punën e bere nga dy trajnerat, Ilir Zeken dhe Avdi “Lumi “ Syla . Bravo ju lumtë, Mentazi me siguri eshte Krenar me Ju siç jam dhe unë gjithashtu”, ka shkruar në FB e tij, Beni Allajbegu, mbështetësi i madh i këtij klubi.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.11.2017, 13:00  | A.A. | 596 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Incident në zyrën e kryetares së Haraçinës, Milikije Halimi
Keriman me të dashurin super seksi vishet njëjtë, e habisin një qytet
Bexheti: Peshorja e Taravarit është më e saktë në zgjedhje
« Video » Pas 6 vitesh, Ramkovski gjenë A1 në një katrahurë të vërtetë
« Raportet e mira Maqedoni - Bullgari » Bullgarët janë aleatë tradicional të shqiptarëve, Bullgaria shteti i vetëm ortodoks në Ballkan që ka njohur Kosovën
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.