Gratë-Të pasionuara pas purove (VIDEO)
"Vëllau" i madh i Qeverisë BDI, shumë pasiv
Shtetësia e Maqedonisë, së shpejti vetëm me një dëshmi mund të merret
Kontrolle të rrepta për policinë e burgjeve, në procedur ndryshime ligjore
Shtrenjtohen benzinat dhe diseli
benz_1.jpg

Shkup, 13 nëntor- Çmimi me pakicë i benzinës EUROSUPER BS-95 nga mesnata rritet për 2,50 denarë, i EUROSUPER BS-98 për tre, ndërkaq i EURODISEL (D-E V) dhe i Vajit ekstra të lehtë për amvisëri (EL-1) për dy denarë për litër, kumtoi Komisioni Rregullator për Energjitikë.

Çmimi i ri i EUROSUPER BS-95 do të paraqesë 66,50 denarë, ndërsa një litër i EUROSUPER BS-98 do të kushtojë 68,50 denarë.

EURODISEL (D-E V) do të shitet për 54,00 denarë, përderisa çmimi i shitjes me pakicë i Vajit ekstra të lehtë për amvisëri (EL-1) do të paraqesë 42,50 den/lit.

Për 2,556 denarë shtrenjtohet edhe mazuti M-1 NS dhe kilogrami do të kushtojë 29,351 denarë.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.11.2017, 13:16  | L.E. | 1,560 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Incident në zyrën e kryetares së Haraçinës, Milikije Halimi
« Lajmi i fundit » Të shtëna me armë në Çair, vritet një person e plagoset një tjetër
Keriman me të dashurin super seksi vishet njëjtë, e habisin një qytet
Mblidhet kryesia qendrore e Aleancës për Shqiptarët
"Vëllau" i madh i Qeverisë BDI, shumë pasiv
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.