Deklarata e eurokomisarit Han për gjuhën shqipe jo diplomatike, barazia gjuhësore një..
Sela: Ministri i Shëndetësisë duhet ti takojë Aleancës
VMRO 50, LSDM 5 dhe Besa me 2 amandamente për ligjin e gjuhëve
Për 10-vjetorin e ITSHKSH-së promovohet pulla me portretin e Faik Konicës
Pas ndarjes nga e dashura, ja çfarë bën ai (Foto)
stresi_13.jpg
Loading...

Reperi nga Shqipëria i njohur në publik si Stresi është njëri nga artistët që së fundi është komentuar shumë në lidhje me jetën private. 

Nuk ka shumë kohë që Stresi ka bërë të ditur që i dha fund lidhjes me tashmë ish të dashurën, Kejsi, shkruan lajmi.net.

Ai është goxha aktiv me postime në rrjete sociale dhe së fundi publikoi një foto nga ashensori të cilës ia shoqëroi edhe një mbishkrim. “E di ca kam kuptuar ne jete : Qe njerzve nuk u mjafton asnjiher ndjenja qe u fal …. nuk di c.mutin duan por di qe nuk duan ne si persona duan ne si personalitet …”, shkruan Stresi mbi fotografi. Edhe pse nuk ka treguar se kujt ia dedikoi këto fjalë, reperi duket se këtë mbishkrim e kishte bërë pikërisht për ish të dashurën për ta fajësuar për ndarjen.

Stresi këtë vit është pjesëmarrës në “Kënga Magjike” ku u paraqit me këngën “Sa herë e don”, në bashkëpunim me Anxhelo Kocin dhe Flor Banën.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.11.2017, 13:59  | L.E. | 351 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Tragjedi në Tetovë: 25-vjeçari i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga çatia e shtëpisë (Foto)
Harrojini dhimbjet e shpinës dhe nyjeve me këtë recetë
Mihrije Braha votoi, po a e dini me çfarë veshje shkoi atje? (Foto)
Gruevski: Do të kthehen të gjitha përmendoret të cilat do të rrënohen ose dislokohen
Bleona e shtrirë në shtrat, por ja kush është pranë saj (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.